Sťahovanie nábytku vo Zvolene pod dohľadom profesionálov

Sťahovanie Profi – Slivka

Profesionálne sťahovacie služby

Sťahovanie nábytku vo Zvolene

Potrebujete zabezpečiť sťahovanie nábytku v meste Zvolen? Tu ste na správnom mieste. Ponúkame vám komplexné služby sťahovania nábytku vo Zvolene, ktoré je možné využiť aj pri sťahovaní mimo okresu Zvolen v rámci celého Slovenska. Postaráme sa o bezpečné, rýchle a spoľahlivé sťahovanie nábytku podľa dopredu dohodnutého harmonogramu.

Ak už dnes poznáte presný termín sťahovanie vášho nábytku, kontaktujte nás čím skôr a my sa pokúsime vám ponúknuť termín sťahovania nábytku vo Zvolene, ktorý vám bude najviac vyhovovať a zodpovedať vašim potrebám. Postaráme sa o balenie nábytku, vysťahovanie z interiéru za pomoci špeciálneho sťahovacieho zariadenia či schodolezu, ako aj o prevoz nábytku na vami určené miesto.

Čo všetko zahŕňa sťahovanie nábytku vo Zvolene?

Našu službu – sťahovanie nábytku vo Zvolen môžete využiť na sťahovanie nábytku zo súkromných priestorov – domov či bytov, ako aj na sťahovanie nábytku z kancelárskych priestorov, firiem či rôznych verejných objektov. Pomôžeme vám tiež so sťahovaním nábytku z hotelov, penziónov či ubytovacích zariadení – pri ich renovácií aj pri zmene adresy na novú.

Sme tu pre vás či už potrebujete presťahovať menšie kusy nábytku alebo zabezpečiť rozsiahle sťahovanie nábytku z väčších objektov alebo skladov. Postaráme sa o sťahovanie nábytku vo Zvolene, ktoré vďaka našim pobočkám rozmiestneným po celom Slovenku dokážeme prepojiť so sťahovaním nábytku v Banskej Bystrici, Bratislave, Nitre, Košiciach či v Žiline.

S profesionálnym sťahovaním nábytku vo Zvolene si nemusíte robiť žiadne starosti navyše

Vďaka našim službám profesionálneho sťahovania nábytku vo Zvolene vás odbremeníme od množstva povinností a náročnej práce pri sťahovaní. Sťahovanie nábytku nebolo nikdy jednoduchšie ako s nami. Ešte pred začatím prác si s vami dohodneme harmonogram sťahovania, ktorý zadáme do nášho pracovného systému CRM, ktorý je možné počas prác upravovať a korigovať podľa vašich požiadaviek.

Pri sťahovaní nábytku v našej réžii, podobne ako pri sťahovaní bytov či sťahovaní kancelárií, sa postaráme o komplexné presťahovanie všetkého, čo v novom priestore budete potrebovať. Samozrejmosťou je aj poistenie sťahovania, ktoré je hradené našou sťahovacou službou pri každom sťahovaní. V prípade záujmu o sťahovanie nábytku vo Zvolene či záujmu o zapožičanie zariadení z našej požičovne nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Sme tu vždy pre vás.

Komplexné služby v oblasti sťahovania, autodopravy a požičovne prívesných vozíkov