Sťahovanie bytov – profesionálne, rýchlo a za výhodné ceny

Sťahovanie Profi – Slivka

Profesionálne sťahovacie služby

Sťahovanie bytov – radi vykonáme za vás

Na sťahovanie bytov sme tu my. Pokiaľ sa práve sťahujete a so sťahovaním ťažkého nábytku, elektroniky, krehkých predmetov či oblečenia si neviete dať rady – radi vám ponúkneme službu sťahovania bytov, vďaka ktorej si nemusíte robiť žiadne starosti navyše. Postaráme sa o komplexné sťahovanie bytov s citom pre detail a s prispôsobením vašim požiadavkám.

Vieme, že sťahovanie bytov je špecifickou oblasťou sťahovania, nakoľko sú balené a presúvané viaceré súkromné veci či vzácne predmety alebo predmety, ktoré sú vám veľmi blízke a nechcete, aby sa poškodili. Z tohto dôvodu vám sťahovanie profi SLIVKA poskytuje vyškolených pracovníkov aby sťahovanie bytu prebehlo tak ako má. Samozrejmosťou je maximálna profesionalita zamestnancov počas sťahovania, ako aj diskrétnosť a citlivé zaobchádzanie s predmetmi.

Čo všetko obnáša sťahovanie bytov?

Aj keď sa sťahovanie bytov môže na prvý pohľad zdať ako pomerne jednoduchá záležitosť, nie vždy tomu tak musí byť. V niektorých prípadoch sa ľudia do sťahovania bytov púšťajú svojpomocne – to je možné, pokiaľ ste v byte nestrávili dlhú dobu alebo z neho potrebujete presťahovať len zopár predmetov. Pokiaľ je potrebné presťahovať aj nábytok, elektroniku či rôzne ťažké bremená, vhodné je využiť profesionálne sťahovanie.

Radi si s vami ešte pred začatí sťahovania vášho bytu dohodneme podrobný plán sťahovania a harmonogram prác. Termín začatia sťahovania bytu ochotne prispôsobíme vašim požiadavkám. Avšak, vhodné je nás kontaktovať so žiadosťou o sťahovanie bytu aspoň pár dní dopredu tak, aby sme pre vaše sťahovanie mohli rezervovať termín, ktorý vám bude vyhovovať. Nezabúdajte, že kontaktovať nás môžete aj cez náš online objednávkový formulár pre sťahovanie bytov aj kancelárií či v prípade záujmu o zapožičanie zariadení z našej požičovne.

S profesionálnym a bezpečným sťahovaním bytov to ide ľahšie

Presvedčte sa na vlastnej koži, že sťahovanie bytov nemusí byť nočnou morou. Ponúkame vám možnosť využitia komplexného sťahovania bytov pod dohľadom profesionálov, vďaka čomu si nebudete musieť robiť žiadne starosti navyše a môcť sa sústrediť na zariaďovanie nového bývania.

Služby sťahovania bytov vám zároveň ponúkame za výhodné ceny a so zárukou maximálnej bezpečnosti – naše služby sú kryté poisťovňou v prípade nepredvídateľných udalostí. Na Slovenku sme vám odvšadiaľ blízko – ponúkame vám sťahovanie nábytku a bytov vo viacerých mestách, ako napríklad sťahovanie v Bratislave, Banskej Bystrici, Nitre, Žiline, Košiciach či vo Zvolene. Neváhajte nás kontaktovať.